تبلیغات
مدرن فا - مطالب شهریور 1394
صفحه اول تماس با ما RSS                     قالب وبلاگ
  
مدرن فا
دوست دار صلح، پیوند دهنده ملت ها، نوید دهنده دنیایی نوین و ...
4j7d_syria.jpg

به سمت تاریک ترین نقطه در تاریخ زندگی بشر در حال حرکتیم

 به گزارش مدرن فا (پایگاه خبری حمایتی مدرن فا) با شدت گرفتن جنگ وحشیانه در سوریه که در آن ده‌ها هزار نفر کشته و میلیون‌ها نفر بی‌خانمان شدند. از این رو مهاجرت‌ها به اروپا اخیرا شدت بیشتری گرفته و به یکی از دغدغه‌‌های سیاستمداران تبدیل شده‌ است. هزاران تن از اتباع سوری در تلاش برای ورود به کشورهای اروپایی هستند و هر روزه به  شمار آنها افزوده می گردد. سامى یوسف یكی ازبزرگترین ستاره های موسیقی جهان اسلام و بزرگ شده در اروپا، در پی مخالفت برخی از کشورهای اروپایی از پذیرش این اتباع به دلیل مسلمان بودن و برخورد تند با آنها در فیس بوک رسمی خود می نویسد: این اتفاق چنان مرا ناراحت کرد که غیر قابل گفتن است! چه اتفاقی برای روحیه ی مشترک نیکوکاری ما افتاده است؟ رحم و دلسوزی؟ مروت؟ تواضع؟

او ادامه داد: این غیر قابل باور است که قاره ای که ظاهرا بر اساس ارزشهای عیسی مسیح شکل گرفته می تواند این چنین نسبت به رنج بردن دیگران ظالم و بی تفاوت باشد!

وی اشاره کرد: ما در باره انسان هایی ناگزیر و نا امید و محروم(بیشتر زنان و بچه ها) حرف میزنیم که مجبور شده اند از شان و مقام خود دست بکشند و در یک سرزمین خارجی پناهنده شوند.و برای کمک التماس کنند!

وی در آخر گفت: این فقط مشکل اروپایی ها نیست! این  یک مشکل جهانی است و لازم است که همه ما نقش خود را انجام دهیم! من اعتقاد دارم که اگر ما روش خود را تغییر ندهیم در شرمساری و تاسف زندگی خواهیم کرد و افسوس این روزها را می خوریم! این اتفاق می تواند به تاریک ترین نقطه در تارخ زندگی بشر تبدیل شود.

برچسب ها: سامی یوسف: ارزشهای عیسی مسیح مغایر با ظلم و بی تفاوتی است، به سمت تاریک ترین نقطه در تاریخ زندگی بشر در حال حرکتیم،

زمزمه های عشق اثری از سامی علی و یاش گریش بر اساس موسیقی اصیل هندی می باشد. مشاهده و دانلود در:

http://www.aparat.com/v/LylEiبرچسب ها: زمزمه های عشق - سامی علی و یاش گریش، سامی علی، علی مصلی نژاد، مدرن فا، جهرم،
درباره وبلاگ
آخرین مطالب
نظر سنجی
نظر شما در مورد مطالب وبلاگ مدرن فا چیست؟


نویسندگان
آرشیو مطالب
پیوند ها
پیوندهای روزانه
آمار سایت
بازدیدهای امروز : نفر
بازدیدهای دیروز : نفر
كل بازدیدها : نفر
بازدید این ماه : نفر
كل مطالب : عدد
آخرین بازدید :
آخرین بروز رسانی :
مدرن فا نیوز اسپیریتیک